Tamera – Për Femrat (90 Kapsula)

325.00

Tamera – Për Femrat


Tamera është një formulë e veçantë nga bimët shkretinore, e cila vepron e vetme ose së bashku me ilace të tjera bimore për shëndetin seksual të femrave dhe problemet e infertilitetit, duke përfshirë: Çrregullimet e Ovulacionit (Sindroma e vezores policistike, mosfunksionimi hipotalamik, dështimi i parakohshëm i vezoreve, shumë prolaktinë); Dëmtimi i tubave fallopiane – infertiliteti tubal; Endometrioza; Shkaqet e mitrës ose të qafës së mitrës – Polipet beninje ose tumoret (fibroidet ose miomat); Infertilitet i pashpjegueshëm, etj.

Category:

Përshkrimi

Tamera – Për Femrat


Tamera është një formulë e veçantë nga bimët shkretinore, e cila vepron e vetme ose së bashku me ilace të tjera bimore për shëndetin seksual të femrave dhe problemet e infertilitetit, duke përfshirë: Çrregullimet e Ovulacionit (Sindroma e vezores policistike, mosfunksionimi hipotalamik, dështimi i parakohshëm i vezoreve, shumë prolaktinë); Dëmtimi i tubave fallopiane – infertiliteti tubal; Endometrioza; Shkaqet e mitrës ose të qafës së mitrës – Polipet beninje ose tumoret (fibroidet ose miomat); Infertilitet i pashpjegueshëm, etj.

– Ka veçori: Antimicrobale, antifertilitet, anticonvulsive, antihelmintic, antidiarrhoeal, antimicrobial, antigiardiasis dhe hepatoprotective, antihypertenstive, antitumor, antidiabetic, anti-inflammatory.

– Rrit energjinë seksuale, forcon muskujt, i jep trupit energji.

– Stimulon dëshirën dhe rrit perfomancën seksuale.

– Ndihmon në formimin dhe zhvillimin e vezoreve në mënyrë natyrale, edhe në moshë të kaluar.

– Stimulon shtatzani të shëndetshme dhe lindje të lehtë.

– Ndihmon me gjakderdhjen e rëndë menstruale, si dhe rastet me menorrhagia: gjakderdhjen që vazhdon më shumë se 7 ditë.

– Stimulon shëndetin e flokëve, të lëkurës dhe të thonjve.

– Përkrah sistemin e tretjes dhe lufton aneminë.

– Mbron trupin nga dëmtimi qelizor.

– Qetësues i sistemit nervor.

– Vepron gjithashtu për lehtesimin e artritit, përdhesit, ngrirjet muskulare, etj.

– Parandalon përhapjen e qelizave kancerore dhe shumimin e tyre.

– Lufton sëmundjet e zemrës dhe rregullon nivelin e kolesterolit.

– Ribalancon hormonet femërore Estrogjen dhe Progesterone.


Shënim!

  • Rekomandohet të merret 3 herë në ditë nga 1 kapsulë.
  • Nuk ka efekte anësore dhe është krejtësisht i sigurt për të gjitha femrat, edhe gjatë shtatzënisë apo gjidhënies.
  • Ruhet në vend të freskët, larg nxehtësisë dhe rrezeve direkte të diellit.
  • Mund të përdoret e vetme ose përkrah ilaçeve të tjera bimore, në varësi të problemit shëndetësor.

Përbërësit

  • Tamera është një kombinim profesional shkencor i bimëve të egra shkretinore, të harmonizuara me Formulën Speciale të WAH.
  • Kapsulat tona janë vegjeteriane (bimore), që përbëhen nga celuloza, një komponent i rëndësishëm strukturor i bimëve.
  • NUK PËRMBAN: përbërës që rrjedhin nga organizma të modifikuar gjenetikisht (OMGJ), ngjyra artificiale, konservues apo Gluten.

Title