Ochranus – Autoimmunity – Për Sëmundjet Autoimune (90 Kapsula)

350.00

Ochranus – Autoimmunity – Për Sëmundjet Autoimune


– Ochranus – Autoimmunity është një nga ilaçet bimore të kurës së prodhuar posaçërisht për t’i ardhur në ndihmë pacientëve me lloje të ndryshme të sëmundjeve autoimmune, si: Multiple Sclerosis (MS), Rheumatoid Arthritis, Hashimoto’s Thyroiditis, Lupus, Autoimmune Hepatitis, Type 1 Diabetes, Autoimmune Hemolytic Anemia, Epilepsy, Sjogren’s Syndrome, Malaria Syndrome, Skleroderma, Urticaria / Hives, etc.

Përshkrimi

Ochranus – Autoimmunity – Për Sëmundjet Autoimune


– Ochranus – Autoimmunity është një nga ilaçet bimore të kurës së prodhuar posaçërisht për t’i ardhur në ndihmë pacientëve me lloje të ndryshme të sëmundjeve autoimmune, si: Multiple Sclerosis (MS), Rheumatoid Arthritis, Hashimoto’s Thyroiditis, Lupus, Autoimmune Hepatitis, Type 1 Diabetes, Autoimmune Hemolytic Anemia, Epilepsy, Sjogren’s Syndrome, Malaria Syndrome, Skleroderma, Urticaria / Hives, etc.

– Ka efekte parandaluese të dëmtimit të ADN-së.
– Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin.
– Lufton bakteriet dhe viruset në sistemin e frymëmarrjes.
– Ka efekte parandaluese të disa lloje të tumoreve, si ato të trurit, mushkërive, fytit dhe stomakut.
– Lehtëson bllokimet në frymëmarrje.
– Stimulon qarkullimin e gjakut, pastron trupin nga helmet.
– Forcon barrierën gjak-tru (e cila mbron trurin nga toksinat, mikroorganizmat infektive dhe goditja autoimune) nga depërtimi i limfociteve T në indet neurologjike për shkatërrimin e tyre.
– Stimulon prodhimin natyral të vitaminave D3 dhe K2, që janë jetike për stabilitetin e sistemit imun, nervor dhe endokrin.
– Stimulon Metilacionin, një proces kyç që mbron ADN-në, ndez dhe shuan tiparet gjenetike dhe ndihmon në detoksifikimin e kimikateve mjedisore. Metilacioni luan një rol shumë të rëndësishëm në funksionimin e qelizave T dhe statusi i dobët i metilimit është i lidhur me zhvillimin e auto-imunitetit.
– Lufton spazmat muskulare, forcon muskujt dhe indet muskulare.
– Stimulon qëndrueshmërinë e trupit dhe lufton humbjen e ekuilibrit.
– Forcon shikimin dhe rrit përqendrimin.
– Lufton bakteriet e demshme (E. coli, Candida Albicans, etj) dhe vendos ekuilibrin mikrobik të zorrëve, duke parandaluar kështu inflamacionin kronik nervor dhe autoimunitetin.

– Ndihmon në kurimin e ulçërës së stomakut dhe zorrëve.

– Parandalon dhe lufton përhapjen e qelizave tumorale në zorrë, stomak, mëlçi, mushkëri, tru dhe kockë.

– Lufton toksinat dhe acidet e mëlçisë.

– Ndihmon tretjen dhe largon kapsllëkun.


Shënim!
  • Rekomandohet të merret 3 herë në ditë nga 1 kapsulë.
  • Nuk ka efekte anësore dhe është krejtësisht i sigurt për të gjithë.
  • Mund të merret nga të gjithë pa përjashtim; gratë shtatëzana apo gjidhënëse, dhe fëmijët.
  • Ruhet në vend të freskët, larg nxehtësisë dhe rrezeve direkte të diellit.

Përbërësit
  • Ochranus – Autoimmunity është një kombinim profesional shkencor i bimëve të egra shkretinore, të harmonizuara me Formulën Speciale të WAH.
  • Kapsulat tona janë vegjeteriane (bimore), që përbëhen nga celuloza, një komponent i rëndësishëm strukturor i bimëve.
  • NUK PËRMBAN: përbërës që rrjedhin nga organizma të modifikuar gjenetikisht (OMGJ), ngjyra artificiale, konservues apo Gluten.

Title