Mentacra – Për Shëndetin Mendor dhe Depresionin (90 Kapsula)

275.00

Mentacra – Për Shëndetin Mendor dhe Depresionin


– Mentacra është një formulë me bimë shkretinore të kombinuara me profesionalizëm për të luftuar lloje të ndryshme të Depresionit.

Category:

Përshkrimi

Mentacra – Për Shëndetin Mendor dhe Depresionin


– Mentacra është një formulë me bimë shkretinore të kombinuara me profesionalizëm për të luftuar lloje të ndryshme të Depresionit.

– Trajton problemet që kanë të bëjnë me funksionet e trurit dhe sistemin nervor qendror.

– Forcon kujtesën, qetëson mendjen, largon infeksionet e sistemit nervor, trajton alzheimer.

– Stimulon nervin Vagus dhe përmirëson tonin Vagal, duke ndihmuar kështu në kurimin e traumave të fëmijërisë dhe pasojat e tyre.

– Aktivizon sistemin nervor qëndror dhe fuqizon qelizat e kuqe të gjakut.

– Përmirëson gjëndjen shpirtërore në përgjithësi, lufton lloje të ndryshme të stresit dhe depresionit.

– Stimulon veshkat dhe i jep atyre ngrohtësi dhe vitalitet.

– Lufton aneminë dhe dobësinë e trupit.

– Forcon sistemin imun, stimulon trupin dhe rrit vitalitetin.

– Ruan nga sëmundjet autoimmune që shkaktohen nga imuniteti i dobët.

– Kuron dhimbjet dhe infeksionet e gjoksit tek femrat.

– Ndihmon në uljen e incidencës së inflomacioneve kronike si reumatizma dhe dhimbjet e kyçeve.

– Parandalon dhe lufton shfaqjen e kancerit në trup.

– Ndihmon tretjen dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.


Shënim!

  • Rekomandohet të merret 3 herë në ditë nga 1 kapsulë.
  • Mund të merret nga të gjithë pa përjashtim; gratë shtatëzana apo gjidhënëse, dhe fëmijët.
  • Nuk ka efekte anësore dhe është i sigurt për të gjithë.
  • Mund të përdoret i vetëm ose përkrah ilaçeve të tjera bimore, në varësi të problemit shëndetësor.
  • Ruhet në vend të freskët, larg nxehtësisë direkte dhe rrezet e diellit.

Përbërësit

  • Mentacra është një kombinim profesional i bimëve të egra shkretinore, të harmonizuara me Formulën Speciale të WAH.
  • Kapsulat tona janë vegjeteriane (bimore), që përbëhen nga celuloza, një komponent i rëndësishëm strukturor i bimëve.
  • NUK PËRMBAN: përbërës që rrjedhin nga organizma të modifikuar gjenetikisht (OMGJ), ngjyra artificiale, konservues apo Gluten.

Title