Ghafopis – Për Sëmundjet Gjenetike (90 Kapsula)

375.00

Ghafopis – Për Sëmundjet Gjenetike


Ghafopis është një formulë e bimëve të egra të shkretëtrirës, e prodhuar posaçërisht për të ndihmuar pacientët me lloje të ndryshme të sëmundjeve gjenetike dhe neurodegjenerative

Përshkrimi

Ghafopis – Për Sëmundjet Gjenetike


Ghafopis është një formulë e bimëve të egra të shkretëtrirës, e prodhuar posaçërisht për të ndihmuar pacientët me lloje të ndryshme të sëmundjeve gjenetike dhe neurodegjenerative, duke përfshirë të gjitha sëmundjet e kategorive të mëposhtme:
– Sëmundjet gjenetike të një gjeni të vetëm (autosomale)
– Sëmundjet gjenetike shumëfaktoriale
– Sëmundjet gjenetike të anomalive të kromozomeve
– Sëmundjet gjenetike mitokondriale, ndër to: ALS (Skleroza Laterale Amiotrofike), Fibroza cistike, Anemia e qelizës drapër, Spinal muscular atrophy (SMA), Sindromi Marfan, Distrofia muskulare Duchenne, Sëmundja Huntington, Sëmundjet polikistike të veshkave llojet 1 dhe 2, Neurofibromatoza e tipit 1, Galaktozemia, Anemia Fanconi, Skleroza tuberose, Sindromi Down, Atrofia optike e trashëguar, Sindromi Barth, Mungesa e ko-enzimës Q10, Epilepsia mioklonike me fibra të kuqe të copëtuara (MERRF), etj.
Ghafopis ka gjithashtu shumë efekte pozitive në organizëm, ndër të cilat:
– Lufton inflamacionet në të gjithë trupin.
– Pastron gjakun nga helmet.
– Qetëson dhimbjet e kockave, ndihmon në kurimin e reumatizmës dhe inflamacionin e kyçeve.
– Ndihmon në forcimin e shtyllës kurrizore.

– Lufton dridhjet esenciale dhe muskulare.

– Ndihmon në kurimin e çrregullimeve nervore dhe autoimmune gjithashtu.
– Lufton infeksionin e syve dhe forcon shikimin.
– Ndihmon tretjen, largon të përzierët, përmirëson florën e zorrëve.

Shënim!
  • Rekomandohet të merret 3 herë në ditë nga 1 kapsulë.
  • Nuk ka efekte anësore dhe është krejtësisht i sigurt për të gjithë.
  • Mund të merret nga të gjithë pa përjashtim; gratë shtatëzana apo gjidhënëse, dhe fëmijët.
  • Ruhet në vend të freskët, larg nxehtësisë dhe rrezeve direkte të diellit.

Përbërësit
  • Ghafopis është një kombinim profesional shkencor i bimëve të egra shkretinore, të harmonizuara me Formulën Speciale të WAH.
  • Kapsulat tona janë vegjeteriane (bimore), që përbëhen nga celuloza, një komponent i rëndësishëm strukturor i bimëve.
  • NUK PËRMBAN: përbërës që rrjedhin nga organizma të modifikuar gjenetikisht (OMGJ), ngjyra artificiale, konservues apo Gluten.

Title