Desertus – Për Burrat (90 Kapsula)

325.00

Desertus – Për Burrat


 • Desertus është një formulë bimore novatore, me efekte shëndetësore të mrekullueshme në sistemin riprodhues, imunitar, nervor dhe endokrin.
 • Kjo formulë mbështet shëndetin seksual (ereksionin, testosteronin dhe libidon), si dhe ndihmon në trajtimin e sterilitetit mashkullor.
Category:

Përshkrimi

Desertus – Për Burrat


 • Desertus është një formulë bimore novatore, me efekte shëndetësore të mrekullueshme në sistemin riprodhues, imunitar, nervor dhe endokrin.
 • Kjo formulë mbështet shëndetin seksual (ereksionin, testosteronin dhe libidon), si dhe ndihmon në trajtimin e sterilitetit mashkullor.
 • Ruan nivelet maksimale të hormoneve tek meshkujt, si dhe ndihmon në mbajtjen e një jete seksuale rinore.
 • Shton energjinë dhe rezistencën, dhe largon dobësinë dhe lodhjen; ka veti të shkëlqyera në lidhje me rezistencën e trupit gjatë stërvitjes apo zhvillimit të aktiviteteve të ndryshme fizike.
 • Mbështet shëndetin e trurit dhe performancën mendore; ndihmon të ruani aftësinë për të mësuar, ruajtur dhe kujtuar informacionin.
 • Mbështet qarkullimin e gjakut dhe shëndetin e veshkave, ul presionin e lartë të gjakut, pastron gjakun dhe parandalon mpiksjet.
 • Përmban lëndë të forta anti-oksidante dhe anti-inflamatore.
 • Ndihmon në fuqizimin e imunitetit të organizmit; rrit numrin e rruazave të bardha të gjakut, stimulon prodhimin e interferonit; dhe kjo do të thotë rezistencë ndaj sëmundjeve dhe shërim më i shpejtë.
 • Mbështet shëndetin e mëlçisë dhe mund të ndihmojë me gjendjet autoimune.
 • Aktivizon qelizat limfoide dhe rritin shkallën e vrasjes së qelizave kancerogjene në trup.
 • Ka efekt pozitiv në aktivitetin e shpretkës, duke rritur përhapjen e qelizave që prodhojnë antitrupa në organizëm.
 • Ngadalëson prishjen dhe dëmtimin e kockave që ndodh për shkak të kequshqyerjes dhe moshës.
 • Mbështet shëndetin e veshkave, fshikëzës, traktit urinar dhe kushtet uro-gjenitale.
 • Parandalon zgjerimin e prostatës dhe kancerin e prostatës.
 • Është gjithashtu i dobishëm për disa çrregullime të tretjes, kapsllëkun, fryrjen, helmimin nga ushqimi, etj.

Shënim!

 • Rekomandohet të merret 3 herë në ditë nga 1 kapsulë.
 • Nuk ka efekte anësore dhe është krejtësisht i sigurt për të gjithë.
 • Ruhet në vend të freskët, larg nxehtësisë dhe rrezeve direkte të diellit.
 • Mund të përdoret e vetme ose përkrah ilaçeve të tjera bimore, në varësi të problemit shëndetësor.

Përbërësit

 • Desertus është një kombinim profesional i bimëve të egra shkretinore, të harmonizuara me Formulën Speciale të WAH.
 • Kapsulat tona janë vegjeteriane (bimore), që përbëhen nga celuloza, një komponent i rëndësishëm strukturor i bimëve.
 • NUK PËRMBAN: përbërës që rrjedhin nga organizma të modifikuar gjenetikisht (OMGJ), ngjyra artificiale, konservues apo Gluten.

Title