Colollum – Për Kolitin (90 Kapsula)

270.00

Colollum – Për Kolitin


– Colollum është një formulë bimore speciale që ndihmon në trajtimin e sëmundjeve të aparatit tretës, duke përfshirë kolitin ulçerativ, ulçërën duodenale, parazitët dhe bakteret, dhe të gjitha problemet e tretjes.

Përshkrimi

Colollum – Për Kolitin


– Colollum është një formulë bimore speciale që ndihmon në trajtimin e sëmundjeve të aparatit tretës, duke përfshirë kolitin ulçerativ, ulçërën duodenale, parazitët dhe bakteret, dhe të gjitha problemet e tretjes.

– Forcon sistemin imun, furnizon trupin me energji dhe lëndë ushqyese unike.

– Pastron trupin nga yndyra e tepërt, lufton radikalët e lira, promovon zhvillimin e shëndetshëm të qelizave.

– Parandalon tumoret dhe kanceret në sistemin tretës.

– Ndihmon për trajtimin e sëmundjeve të mëlçisë, duke tretur yndyrat e saj dhe duke rigjeneruar inde të shëndetëshme.

– Ndihmon tretjen, kuron muret e stomakut dhe zorrëve, lufton hemorroidet.

– Ka efekt kundër presionit të lartë të gjakut dhe Diabetit.

– Përdorimi i ilaçit për 90 ditë tret yndyrat e formuara në pjesë të ndryshme të trupit si vija e belit, kofshë, kurriz, etj.

– Është testuar për aktivitetet anti-ulçer, anti-kanceroze, anti-diabetike, anti-oksiduese, anti-mikrobike, anti-inflamatore, anti-oksidante, analgjezike, hipoglikemike, kundër mbipeshës, fryrjes, plagëve dhe sëmundjeve të tjera.


Shënim!

– Rekomandohet të merret 3 herë në ditë nga 1 kapsulë.

– Nuk ka efekte anësore dhe është krejtësisht i sigurt për të gjithë.

– Mund të merret nga të gjithë pa përjashtim; gratë shtatëzana apo gjidhënëse, dhe fëmijët.

– Ruhet në vend të freskët, larg nxehtësisë dhe rrezeve direkte të diellit.

– Rekomandohet të merret përkrah ProbioHerb ose Total Immunity Herbs.


Përbërësit

– Colollum është një kombinim special i bimëve të egra shkretinore, të harmonizuara me Formulën Speciale të WAH.

– Nga lëndët aktive kryesore të bimëve përbërëse të ilacit janë: Flavone glycoside, luteoline-4-O-neohesperiodoside, pregnane glycosides, acylated pregnane glycosides, acylated steroidal glycosides, pregnane steroid, etj.

– Kapsulat tona janë vegjeteriane (bimore) që përbëhen nga celuloza, një komponent i rëndësishëm strukturor i bimëve.

– NUK PËRMBAN: përbërës që rrjedhin nga organizma të modifikuar gjenetikisht (OMGJ), ngjyra artificiale, konservues apo Gluten.

Title