Atavar – Për Femrat (90 Kapsula)

325.00

Atavar – Për Femrat


– Atavar është një formulë e veçantë nga bimët shkretinore, e cila vepron e vetme ose së bashku me ilace të tjera bimore për shëndetin seksual të femrave dhe problemet e infertilitetit, duke përfshirë: Çrregullimet e Ovulacionit (Sindroma e vezores policistike, mosfunksionimi hipotalamik, dështimi i parakohshëm i vezoreve, shumë prolaktinë); Dëmtimi i tubave fallopiane – infertiliteti tubal; Endometrioza; Shkaqet e mitrës ose të qafës së mitrës – Polipet beninje ose tumoret (fibroidet ose miomat); Infertilitet i pashpjegueshëm, etj.

Category:

Përshkrimi

Atavar – Për Femrat


– Atavar është një formulë e veçantë nga bimët shkretinore, e cila vepron e vetme ose së bashku me ilace të tjera bimore për shëndetin seksual të femrave dhe problemet e infertilitetit, duke përfshirë: Çrregullimet e Ovulacionit (Sindroma e vezores policistike, mosfunksionimi hipotalamik, dështimi i parakohshëm i vezoreve, shumë prolaktinë); Dëmtimi i tubave fallopiane – infertiliteti tubal; Endometrioza; Shkaqet e mitrës ose të qafës së mitrës – Polipet beninje ose tumoret (fibroidet ose miomat); Infertilitet i pashpjegueshëm, etj.

– Nxitës i libidos.

– Zhvillon hormonet në sistemin riprodhues.

– Vepron në balancimin e hormoneve femërore Estrogjen dhe Progesterone.

– Nxit qumështin e gjirit dhe aktivizon mitrën.

– Qetësues, largon stresin dhe ankthin.

– Trajton çrregullimet e grave si: miomat, bllokimin e tubave fallopia, cistet ovariane.

– Punon si rregullator i ciklit menstrual.

– Pastron trupin nga lëngjet e tepërta.

– Ndihmon tretjen dhe largon kapsllëkun.

– Tonik dhe aktivizues i përgjithshëm i trupit.


Shënim!

  • Rekomandohet të merret 3 herë në ditë nga 1 kapsulë.
  • Nuk ka efekte anësore dhe është krejtësisht i sigurt për të gjitha femrat, edhe gjatë shtatzënisë apo gjidhënies.
  • Ruhet në vend të freskët, larg nxehtësisë dhe rrezeve direkte të diellit.
  • Mund të përdoret e vetme ose përkrah ilaçeve të tjera bimore, në varësi të problemit shëndetësor.

Përbërësit

  • Atavar është një kombinim profesional shkencor i bimëve të egra shkretinore, të harmonizuara me Formulën Speciale të WAH.
  • Kapsulat tona janë vegjeteriane (bimore), që përbëhen nga celuloza, një komponent i rëndësishëm strukturor i bimëve.
  • NUK PËRMBAN: përbërës që rrjedhin nga organizma të modifikuar gjenetikisht (OMGJ), ngjyra artificiale, konservues apo Gluten.

Title